
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod EAN: 5900779757288
Przesyłka:
Waga: 4,6 kg (2 kg - waga netto po odsączeniu)
✔️ wegetariańska, wegańska, muzułmańska, żydowska, dla osób z celiakią.
✔️ Nie zawiera glutenu.
Data napisania recenzji: 30-05-2025
Pyszne, piękne, idealne
Odpowiedź sklepu:
Dziękujemy! Cieszymy się, że wszystko było idealne!
Data napisania recenzji: 13-05-2024
Najlepsze oliwki jakie jedliśmy, każdy się nimi zachwyca
Odpowiedź sklepu:
Panie Macieju dziękuję! Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych oliwek i cieszymy się, że sprawiają one radość każdemu, kto je próbuje. Doceniamy Pana wsparcie i mamy nadzieję, że będzie Pan kontynuować cieszenie się naszymi produktami w przyszłości! :)
Data napisania recenzji: 04-04-2023
dla mnie smak naturalny jak z bajki a oliwki bardzo smaczne
Data napisania recenzji: 06-10-2022
Najlepsze oliwki na świecie! JAk tych spróbujesz to pokochasz oliwki
Data napisania recenzji: 06-10-2022
Bardzo dobre rzeczy mają. Polecam
Data napisania recenzji: 12-02-2022
Chyba najlepszy produkt firmy. A te w dużych,metalowych puszkach są jeszcze lepsze i wspaniale smakują. Można je przechowywać w lodówce (ok. 5 stopni C) U mnie starczają na ponad miesiąc choć jemy je codziennie
Data napisania recenzji: 18-01-2022
Wyjatkowe oliwki, najlepsza i najzdrowsza przekąska jaka istnieje. Dziekuje, ze jestescie❤️
Data napisania recenzji: 27-06-2021
Dla mnie najlepsze!
Data napisania recenzji: 29-11-2020
Pyszne oliwki, podstawa kazdej salatki, w polaczeniu z nadziewanymi papryczkami, u nas idzie puszka miesiecznie :)
Data napisania recenzji: 21-09-2020
Jestem zadowolony z zakupu smaczne i duże oliwki polecam
Data napisania recenzji: 13-05-2020
Moje ulubione, dlatego biorę od razu 2 kg
Data napisania recenzji: 19-01-2020
oliwki doskonale nadają się do wszelkich marynat i sosów jako baza. Same w sobie też są wyśmienite do przegryzania. Zdecydowanie polecam zarówno towar jak i obsługę sklepu. Działają szybko, sprawnie i profesjonalnie:-)). Bardzo dobre podejście do klienta.
Data napisania recenzji: 03-10-2019
Pyszne!!!
Data napisania recenzji: 25-01-2018
Pyszne! Bardzo polecam.
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.