wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Gdzie jesteśmy

Gdzie jesteśmy

Informacje dotyczące tego, gdzie aktualnie jesteśmy i do jakiego miasta na Jarmark/ Kiermasz kulinarny się wybieramy, piszemy właśnie w tym miejscu oraz co środę informujemy w aktualnościach na naszym Facebooku!


Kolejny weekend oliwkowy przed nami.
Zapraszamy na degustację.

GDAŃSK
Festiwal Alkoholi, Kawy i Czekolady
Arena Polsat Plus
4-5.02 (sobota - niedziela)


WARSZAWA
Hala Gwardii
3-5.02 (piątek - niedziela)

Lokalizacja > Hala Gwardii


Zapraszamy również na e-zakupy, produkty pakujemy na świeżo i próżniowo, więc nie ma zupełnie różnicy czy kupujecie na stoisku czy w e-sklepie.

Stałego punktu, sklepu stacjonarnego nie posiadamy. Od października do czerwca pojawiamy się co weekend w różnych Centrach Handlowych podczas organizowanych w nich Jarmarkach i Kiermaszach. Dla osób do których nie docieramy bezpośrednio przygotowaliśmy nasz e-sklep, w którym znajdziecie dokładnie te same produkty w tych samych cenach co na naszych weekendowych stoiskach. KochamOliwki.pl to hiszpańskie produkty z najwyższej półki, dzięki którym będziecie mogli cieszyć się nie tylko wspaniałym smakiem ale i długim zdrowym życiem.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu